Sadeliği içinde barındıran gizli bir coşku ve ruh...

1997’de İstanbul’da başlayan yolculuğumuz bugün tüm dünyada devam ediyor. Tül ve perde alanında Rusya, Ukrayna ve Türkî Cumhuriyet pazarına ilk giren firmalarda biri olarak bugün Avrupa ülkeleri, Rusya ve Ukrayna pazarında 500’den fazla noktada müşterilerimizle buluşuyoruz.
25 YILLIK
KALİTE VE
TECRÜBE İLE

Gördüğünüzden çok daha fazlası!

Merkezimiz İstanbul olmakla birlikte, Bursa’da bulunan 700m² alana sahip lojistik depomuz ile sevkiyatlarımıza hız kazandırıyoruz. Rusya pazarında kurmuş olduğumuz 35 kişilik ekibimizle gerek Moskova gerekse Rusya’nın diğer şehirlerine toptan tül ve perde ürünleri satmaktayız. Ayrıca 2000’i aşkın noktada kartela seti sistemiyle kesim hizmeti yaparak müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz ve pazarda etkinliğimizi muhafaza etmekteyiz. Ukrayna pazarında ise 500’e yakın noktada müşterilerimizin istekleri olan tül ve perde ürünlerini metre kesim ve paketleme yaparak müşterilerimizin adreslerine ulaştırmakta ve PIRLANTA ve MEGARA adlı koleksiyonumuzla piyasada etkinliğimizi güncel tutmaktayız. İhraç ettiğimiz ürünlerin desen, renk ve çeşitlilik çalışmalarını kendi AR-GE ekibimizle sürdürerek; ağırlıklı olarak Bursa’da, İstanbul ve Çorlu’da bulunan üretici firmalara üretim yaptırmaktayız.
Koleksiyonlarımız
  • Sürdürülebilirlik

    Doğal kaynakların da bir sonu olduğunun farkında olarak enerji kaynaklarımızı verimli kullanıyor, geri dönüşüme uygun ve sürdürülebilir malzemeler ile üretim yapıyoruz.
  • Referanslarımız

    Rusya, Ukrayna, Türkî Cumhuriyetler, Kuzey ve Batı Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere 1997 yılından beri birçok ülkeye ihracat yapıyor, tül ve perde alanında yurt içi ve yurt dışında her mekana imzamızı atıyoruz.
  • Koleksiyonlarımız

    Yılda 2 kez trendlere uygun olarak hazırladığımız koleksiyonlar ile tasarımlarımızı tanıtıyor, sektör içerisinde emin adımlarla yerimizi alıyoruz.